fbpx

GitHub פותחת מעבדת למידה לכולם ובכל נושא

זמן קריאה כ- 2 דקות

בשנה שעברה GitHub הפעילה את מעבדת הלמידה שלה כדי ללמד מפתחים כיצד הפלטפורמה שלה עובדת. כעת, פתחה החברה בשקט את מעבדת הלמידה לכולם, והסירה את ההגבלות על נושאים מסויימים.

כאשר הוכרז לראשונה ב-GitHub, על מעבדת הלמידה, ציינו שמדובר בצלילה עמוקה יותר לנושאים כמו בקרת גרסאות ו-GitHub מאשר לקורסים חיצוניים אחרים. קחו קורס מבוא לשפת תכנות דרך Udemy (או אתר אחר), ויהיה לכם חלק בנושא זה ב-GitHub, אך רוב הקורסים לא יחרגו מהרמה הבסיסית.
מעבדת הלמידה סיפקה ל-GitHub שדרה שתלמד אותנו יותר על עצמה, והייתה, ככל הנראה, מבחן להשקתה במתכונת רחבה יותר להמונים.

למרות שפתחה את שעריה לכולם כבר באפריל, ההכרזה האחרונה הזו מביאה גם מאפיינים נוספים וחדשים. עם ההשקה האחרונה הזו, למעבדת הלמידה של GitHub , יש ממשק משתמש חדש לבניית קורסים, שיעזור ליוצרי הקורס להימנע מממשק ה-YAML הישן. ב-GitHub אומרים: "כשאתה יוצר קורס חדש, האפליקציה תיצור את מאגרי הקורס בחשבונך לפני שהיא תכוון אותך לעורך, ואז אתה יכול לבחור את פעולות הבוט, לכתוב תגובות ולאמת שהכל עובד כראוי. "

בוטים משמשים במעבדת הלמידה של GitHub כסוג של סיור מודרך בקורס, וכעוזרי הוראה; בוטים יכולים לבדוק את הקלטים של לומדי הקוד, להגיב על העבודה ולאשר או לשלול קטעי טקסט שהוגשו. ניתן לאמן בוטים על ידי יוצרי מעבדות הלמידה, למקרה שהתנהגותם 'הרגילה' תפריע לתוכנית השיעור.

מדריכים יכולים כעת להטמיע סרטונים מ- YouTube או Vimeo לקורסים, וניתן להתאים את התוכן לכל ריפו. יש גם את ממשק ה-API של REST למעבדת למידה, שמציע למחנכים ליצור אתר משלהם ולהטמיע בו עבודות מתאימות.
GITHUB UIבשנה שעברה ציינה GitHub שיש לה "תוכניות עתידיות" להזמין כותבי קורסים מעבר לחומותיה. אם אכן תהפוך לפלטפורמת למידה רחבת היקף ולא רק שיטה ללימוד עובדות Git ראויות, ייתכן ש Udemys ו- Udacitys, יצטרכו להיערך בהתאם.

כמה מהפיתוחים האחרונים של GitHub עשויים למנף את מעבדת הלמידה. בשיעורי מעבדת למידה, אין שום שפה המונעת באופן ספציפי ממחנך להרוויח רווח מהריפו באמצעות תוכנית הספונסרים של GitHub בעתיד. כאשר הושקו נותני החסות, GitHub אמרו כי ל"מורים" יהיה יתרון. נותני החסות משתמשים ב-Strip כמעבד התשלומים שלהם, לכן מסקרן אם Stripe יציעו דרך שתאפשר למחנכים לייצר רווחים באמצעות אתר אינטרנט. (דרך זו תהיה שימושית גם למנויים, שתוכנית החסות מתאימה להם)

ישנו גם הספקטרום, קהילה בסגנון Stack Overflow ש-GitHub השיקה בדצמבר 2018. אם ספקטרום היתה משתלבת באופן ישיר יותר בתוכנת GitHub, זה היה הופך את פעולות האינטראקציה להרבה יותר טובה. נכון לעכשיו לשונית 'נושאים' היא הטובה ביותר שיש, אבל ספקטרום הרבה יותר שיתופית ומעשירה את השיח.
זוהי רק ההתחלה של הלמידה במעבדה כפלטפורמה פתוחה, יחד עם זאת, סביר להניח, שהתחום יפרח כאשר מי שמעוניין לטפח קורס (אולי את/ה..) יבין את זה. מוניטיזצה עוזרת, ובעוד שמעבדת הלמידה אולי אינה ההצעה היעילה ביותר בסביבה, יש לה קהל חזק דרך אתר האב שלה, והרבה כלי עבודה שהופכים אותה לאטרקטיבית יותר מסרטוני הקוד שתמצאו בפלטפורמות למידה אחרות.

אין תגובות עד כה

כתיבת תגובה

שלחו קו"ח
שלחו קורות חיים

  צרף קורות חיים:
  סוג הארגון המבוקש?
  היקף משרה מבוקשת?
  מיקום גיאוגרפי מבוקש?
  סוג העסקה מבוקש?

  רגע... לפני שאתם הולכים, את קורות החיים שלכם כבר שלחתם?

  תנו לנו לדאוג לכם למשרה מעולה!

   צרף קורות חיים:
   סוג הארגון המבוקש?
   היקף משרה מבוקשת?
   מיקום גיאוגרפי מבוקש?
   סוג העסקה מבוקש?