fbpx

5 סרטוני קורות חיים סופר יצירתיים

זמן קריאה כ- 3 דקות

עדיין הדרך המקובלת להגשת מועמדות למשרה, היא באמצעות שליחת קורות חיים בפורמט WORD או PDF. זאת גם הדרך המומלצת כדי שקורות החיים שלכם יגיעו ליעדם באופן תקין.
נתקלנו במספר סרטוני קורות חיים סופר יצירתיים והיינו חייבים לשתף אתכם:)
סרטוני קורות חיים אינטראקטיביים להפליא - כל דקת סרטון, אם נעשה בה שימוש טוב, שווה אלף מילים. לפעמים ב3 דקות של סרטון, אפשר להעביר מסר שגם חוברת דפים שלמה לא הייתה מצליחה להעביר. חשיבה מחוץ לקופסה, יצירתיות, דמיון והרבה הומור משובח – תמיד יעלו חיוך וירשימו את המראיינים.

 

הגשת מועמדות למשרת שיווק בGoogle
מתיו אפשטיין ממש רצה לעבוד ב Google, בצוות שיווק המוצרים. אבל ידע שהוא עומד להתמודד עם תחרות רבה ולא קלה ולכן החליט על סרטון שיסביר בדיוק מי הוא ומה יכולותיו וכישוריו המקצועיים.
אתם חייבים לצפות בסרטון המעולה שלו

סרטון קוח גוגל

כן, הסרטון מלא הומור משובח, אך לא רק. כדי להוכיח לגוגל שהוא בדיוק מתאים לתפקיד, מתיו, שהיה בעל אתר אינטרנט, הקדיש גם תקציב לפרסום. הוא הוכיח את כישוריו בשיווק וקידום באינטרנט: הסרטון יצר באזז מטורף. הקמפיין שלו והסרטון זכו לאלפי צפיות ב-YouTube.
התוצאה? הוא קיבל שיחת ראיון מ- Google. אמנם לא התקבל לעבוד אצלם והצטרף לחברה אחרת , אך כיום הוא כסמנכ"ל שיווק ב Zenefits.

הגשת מועמדות למשרת עיצוב משחקים ב Valve
ארין מיכאל, מעצבת משחקים רצתה להצטרף לחברת Valve. בניית משחקי וידאו היתה התשוקה שלה מגיל צעיר מאוד. תחילה היא שלחה קורות חיים ל-Valve בדרך המקובלת. היא ניסתה את מזלה 3 פעמים אך לא שמעה מהם. אז, היא החליטה ליצור סרטון יצירתי וחמוד

סרטון קוח ארים מיכאל

היו תגובות על הסרטון, כמו: "איזה ניסיון לזכות בתשומת לב...", ו"ארין, את מכניסה נשים כמוני בחזרה לשנות ה-80 עם הסרטון הזה, ועוד תגובות כאלה ואחרות. אבל Valve שמה לב למאמץ היצירתי של ארין וזימנה אותה לראיון בחברה.

היא אמנם לא התקבלה לעבודה בחברה, אך חברות רוצות לדעת אם העובדים שלהם או עובדים פוטנציאליים הם נלהבים ובעלי תשוקה לתפקידם ולמקום העבודה. ובסרטון, היא מציגה את התשוקה שלה לתחום עיצוב המשחקים. כיום, ארין עובדת בחברת גיימינג גדולה בסיאטל.

מיומנות, גיוון והומור: ב-3 דקות
מארק לארוסט, יזם לשעבר ופרסומאי מקצועי עם ניסיון רב, רצה לעבוד בחברה שתוכל למנף את הרקע המגוון שלו. זה ויצר את הסרטון הבא

סרטון קוח מארק לארוסט

בחלקו הראשון של הסרטון, מציג מארק את הצד הקליל וההומוריסטי שלו, ברגע שהוא מקבל את תשומת לב הצופים, הוא מגיע לחלק הרציני יותר ומעביר מסר ברור וקצר.

כשקופירייטר יוצר סרטון קורות חיים
כשקופירייטר מחפש מקום עבודה חדש ורוצה להוכיח את כישרונותיו, כך זה נראה. מיגל דוראו, יצר סרטון "9 דרכים לצייר אדם"

סרטון קוח מיגל

בסרטון זה, מיגל דוראו מדבר על חברתו היפה ומתאר את עבודתה ויופיה. בסופו של הסרטון מציג את עצמו. אחד מקטעי הווידאו הכי הומוריסטים ברשימה.

פשוט וקולע - הסרטון של מהנדס התוכנה האוסטרלי
לאחר שעבד על פרויקטי תוכנה קטנים, מהנדס התוכנה האוסטרלי ניק בלינג, רצה לעבור לליגה של הגדולים. בסרטון הצנוע והמדוייק הזה, הוא מבהיר את כוונותיו ופונה לחברות גדולות

ניק בלניג מהנדס תוכנה סרטון קוח

לניק יש את השילוב המושלם בין צניעות וביטחון עצמי, מה שהופך את הסרטון שלו למשכנע. כיום, ניק מפתח #C בחברת Fin Tech גדולה בסידני.

נתקלתם בסרטוני קורות חיים מדהימים לא פחות? שתפו אותנו!

מחפשים את התפקיד הבא שלכם בהייטק ופשוט רוצים לשלוח קורות חיים? קליק אחד ואתם שם.

אין תגובות עד כה

כתיבת תגובה

שלחו קו"ח
שלחו קורות חיים

  צרף קורות חיים:
  סוג הארגון המבוקש?
  היקף משרה מבוקשת?
  מיקום גיאוגרפי מבוקש?
  סוג העסקה מבוקש?

  רגע... לפני שאתם הולכים, את קורות החיים שלכם כבר שלחתם?

  תנו לנו לדאוג לכם למשרה מעולה!

   צרף קורות חיים:
   סוג הארגון המבוקש?
   היקף משרה מבוקשת?
   מיקום גיאוגרפי מבוקש?
   סוג העסקה מבוקש?