שמונה התפקידים הטכנולוגיים שעדיין יהיו חמים ב2020

זמן קריאה כ- 1 דקות

כשמתכננים קריירה אחד השיקולים חייב להיות האם התחום עדיין יהיה רלבנטי לאורך זמן. איך אפשר לנבא מראש? קשה אבל המגזין computerworld החליט להתנבא ולמנות את שמונת תחומים שלטענתם עדיין יהיו רלבנטיים וחמים גם בשנת 2020. בין התחומים ניתן למצוא:

1) מחשוב ענן – יותר מ90 אחוזים מהחברות האמריקאיות משתמשות בדרך כלשהי במחשוב ענן. התחום הזה פותח אפשרויות לתפקידים בתכנות כמו למשל Perl, Ruby, Python, Java וכו' וכן תפקידים באבטחת מידע.

2) אנליסטים – אנחנו מוצפים במידע בין אם הוא חוץ ארגוני ובין אם הוא תוך ארגוני ולא נראה שהמגמה תשתנה לכן תמיד יהיה צורך באנליסטים, שידעו לעבד ולנתח את המידע. תפקידים כמו Data Architects , Data integration Engineers, ו – IT Planning Analysts. צפויים להיות חמים בשנים הקרובות.

3) API– Application program interfaces הוא תחום שמושך סביבו הרבה באזז בשנים האחרונות.

4) AI Robotics– רובוטיקה ואינטליגנציה מלאכותית אינם יותר נחלתם הבלעדית של סרטי מדע בדיוני. על פי מחקר של מכון Pew ב2014 טכנולוגיות אלו יחדרו לתחומים רבים של החיים עד שנת 2025.

5) אבטחת מידע – כל הטכנולוגיות הקיימות והמתפתחות מחייבות שמירה על המידע בו הן משתמשות מאיומים חיצוניים וגם מתקלות כאלו ואחרות. התפתחויות אלו מאפשרות עוד ועוד תפקידים בתחום.

הכנסו עכשיו לעמוד המשרות שלנו ומצאו את התפקיד הבא שלכם.

רוצים לקרוא את המאמר המלא? לחצו כאן.

 

אין תגובות עד כה

כתיבת תגובה