10 כישורים מקצועיים שישדרגו את המשכורת שלכם בהייטק

זמן קריאה כ- 2 דקות

זה לא סוד שמשרות מבוקשות בתחום ה-IT מציעות שכר גבוה במיוחד. אבל בקצב המטורף של הטרנספורמציה הדיגיטלית ומגמת החדשנות הטכנולוגית ההולכת וגדלה, פירוש הדבר שאם אתם בעלי כישורים מסוימים, אתם יכולים לדרוש משכורת גבוהה יותר מאשר אחרים, בין אם המשרה בחברה טכנולוגית ובין אם מדובר בתפקידי IT בחברות בתעשיות אחרות.

"למשרות היי טק קיים ביקוש בכל מקום, אך ישנן משרות שהשכר בהן גבוה מאוד היות והן מבוססות על מיומנויות העובד. המשרות קיימות כמעט בכל סוגי התעשיות וגם בתחומים יותר מסורתיים כמו ייצור ופיננסים."

לדברי קייטי ברדרו, סגנית נשיא DATA אנליטיקס בחברת "PayScale" המספקת שירותי ענן לחברות, מגמת השכר הגבוה עבור מיומנויות היי טק, תמשיך גם בשנת 2017. גם למיומנויות בסיסיות וגם לתחומי התמחות ספיציפיים קיים ביקוש גבוה שרק הולך וגדל.

צוות "PayScale " מדד את השינוי בשכר עבור כישורים מקצועיים בתחום ה-IT במחצית הראשונה של 2016, הנתונים מראים עד כמה המשכורת שלכם יכולה להשתפר אם תוסיפו את הכישורים הבאים לקורות החיים שלכם:

Scala .1
"Scala" היא שפת תכנות כללית שפותחה כתגובה לביקורת על שפת Java. השם מורכב מהמילים "scalable" ו –"language" והיא יכולה להסתגל לדרישות ההולכות וגדלות של המשתמשים.

2. React.js
"React.js"היא שפת קוד פתוח מהספרייה של "JavaScript" המשמשת ליצירת ממשקי משתמש.

3. Algorithm development
Algorithm development הוא כלי חשוב עבור מנהלי מוצר או פרויקטים אשר מובילים פרויקט טכני או עתיר נתונים, המצריך בדיקות או הדמיות של ביצועי מוצר ומתאים גם לשיפור מוצרים או פתרונות קיימים.

4. Django
Django היא פלטפורמה הכתובה בשפת Python באמצעותה ניתן לפתח במהירות אפליקציות WEB.

5. (Amazon Web Services (AWS
אמזון היא חברה מובילה בתחום שירותי הענן, החברה מספקת אוסף כלים בתחום מחשוב הענן באמצעותם ניתן להרכיב פלטפורמה על פי דרישה.

6. Apache Hive
Apache Hive הכתובה ב-SQL, הינה פתרון מחסן נתונים המאפשר קריאה, כתיבה ואחסון של כמות גדולה מאוד של נתונים ברחבי האחסון.

Ruby on Rails . 7
"Ruby on Rails" הכתובה בשפת התכנות "Ruby", הינה פלטפורמה נוספת באמצעותה ניתן לפתח במהירות אפליקציות לאינטרנט.

8. DevOps
המושג "DevOps" הינו קיצור של המילים "development operations" אשר מתייחסות לתרבות ארגונית ומדגישות את שיתוף הפעולה בין הפיתוח והאופרציה העסקית.

9. iOS
"iOS" היא מערכת ההפעלה של Apple ומשמשת כמערכת הפעלה עבור: iPhone, iPad ו- iPod touch. היא מדורגת שנייה ברמת הפופולאריות שלה לאחר ה-Android .

Database. 10
"Database" ברמה הבסיסית ביותר, הינו אוסף של נתונים, אליו ניתן לגשת בקלות בעזרת מחשב.
עם השנים, ארגונים פתחו תלות גדולה בDATA שלהם ובהתאם גדל גם הצורך במשרות בתחום.

לכל המשרות הפתוחות בExtreme

אין תגובות עד כה

כתיבת תגובה