חמישה דברים שאתם חייבים לעשות כדי למצוא את התפקיד הבא שלכם

זמן קריאה כ- 1 דקות

בין אם איבדתם את מקום עבודתכם או שאתם מעונינים לעזוב אותו, לא פשוט למצוא עבודה בימינו. לכן אתם צריכים לעשות כל מה שניתן כדי לשפר את הסיכויים למצוא עבודה אחרת.

הנה חמישה דברים שאתם חייבים לעשות כדי למצוא את התפקיד הבא שלכם:

1) התחילו על ידי שיפור קורות החיים שלכם ואת פרופיל הלינקדאין שלכם. חשוב שכל המידע שאתם רוצים להתפאר בו יהיה כתוב בצורה נכונה. מידע לא רלבנטי צריך להמחק.

2) השלב השני הוא לטפח את הקשרים שלכם. ישראל היא מדינה קטנה, כולם מכירים את כולם. תעשו רשימה של האנשים שאתם חושבים שיכולים לעזור לכם למצוא עבודה וצרו איתם קשר. בנוסף, תחפשו דרכים ליצור קשר עם אנשים חדשים, כמו בוגרים של האוניברסיטה בה למדתם או אנשים בתחום שפגשתם בכנסים.

3) גם אם אתם לא חושבים עדיין על לעזוב את מקום העבודה הנוכחי שלכם אם יש לכם אפשרות ללכת לכנסים או אירועים מקצועיים השתדלו ללכת ולדבר עם אנשים בתחום. אף פעם אי אפשר לדעת מתי זה יכול להועיל.

4) השתמשו בלינקדאין בתבונה. אנחנו כותבים על הלינקדאין לא מעט ועוד נמשיך לכתוב כי הוא כלי חזק ויעיל למצוא קשרים והזדמנויות. הקפידו שפרופיל הלינקדאין שלכם יהיה נקי, מסודר ויכיל את כל המידע שאתם רוצים להציג על עצמכם.

5) צרו קשר עם ציידי כשרונות – ציידי כשרונות, בעיקר הבכירים והמקושרים שבהם, לעתים קרובות יודעים על משרות פנויות שלא מפורסמות כלל במודעות דרושים או בדרכים אחרות. כמו כן ההמלצות שלהם מתקבלות בדרך כלל על ידי בכירים בארגונים שונים כך שאם צייד כשרונות ימליץ עלייך לתפקיד הסיכוי שלך לקבל אותו גדל משמעותית.

בעולם דינאמי בו אנשים מחליפים מקומות עבודה כל מספר שנים חשוב לזכור שההתנהלות שלנו במקום העבודה הנוכחי, כמו כן ברשתות החברתיות עלולה להשפיע על הסיכוי שלנו למצוא את התפקיד הבא.

שיהיה בהצלחה!

הכנסו עכשיו לעמוד המשרות של קבוצת אקסטרים ותוכלו למצוא את התפקיד הבא שלכם.

אין תגובות עד כה

כתיבת תגובה