המלצות לקוחות

אנחנו עובדים שנים רבות עם חברות מגוונות בתחום הגיוס.
העבודה עם חב’ “אקסטרים”, שמתבצעת בפועל עם מנהל הלקוחות שלנו, מר אשר אורן הינה יוצאת דופן!
רמת השרות, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית, עונה על כל גיוס שלנו, דחוף ומורכב ככל שיהיה.
במבחן התוצאה המועמדים המתאימים ביותר מגיעים אלינו באמצעות העבודה היסודית של “אקסטרים”, וחוסכים לנו זמן יקר בסינון מועמדים שאינם עונים על דרישותינו.
היכולת לדייק בבחירת המועמדים , והתנהלות רגישה מול המנהלים המקצועיים יוצרת קשר מיוחד של אמון ושיתוף פעולה .
אנו מודים לכם על גיוסים רבים ומוצלחים של הון אנושי ,שמתאים בדיוק לחברתנו .

דנה סלמון, מנהלת גיוס, Telematics Wireless

אנחנו אוהבים לעבוד עם Extreme. הקשר האישי והמקצועי מצוין, מנהלת הלקוחות שלנו מאוד מקצועית ותמיד עוזרת לגבש פרופיל משרה מדוייק לצורך גיוס העובד המתאים ביותר.
כשעולה אצלנו צורך לגיוס או חשיבה על מיקור חוץ אני מיד פונה לאקסטרים. מנהלת הלקוחות שלנו, יוצרת קשר מיד עם קבלת דרישת המשרה החדשה בכדי להבין יותר טוב את הצרכים. היא מכירה את החברה שלנו שנים רבות ומתאימה את המועמד לאופי העבודה וגם לאופי המנהל המגייס.

גלית אמיתי, מנהלת גיוס, E-drivetech

תודה לכם על תהליך מוצלח של גיוס כח האדם עבור חברת 2Plus. תוך פגישה קצרה הצלחתם להבין בדיוק את מאפייני המועמדים אותם אני מחפש, ביצעתם מיון איכותי של ההיצע העומד ברשותכם ושלחתם אלי אנשים עם התאמה גבוהה מאוד לקריטריונים שהגדרתי. העובדים שקלטנו עונים על כל הציפיות, ויותר! , בזכות עבודת back-office יסודית, אינטואיציה אישית ויישום של הניסיון הרב שלכם הצלחתם לקלוע בול! בנוסף, ממשק העבודה אתכם  נעים ומקצועי ואין ספק שתהיו מעורבים בתהליכי גיוס עתידיים של החברה.

משה בן ישי, סמנכ"ל תפעול 2Plus